Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

CKN Nieruchomości Kinga Chwiejczak

Murarska 19/45 Kraków

Mapa

604 150...

604 150 644

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, inwestycje w nieruchomości wakacyjne

O nas

CKN Nieruchomości Kinga Chwiejczakoferuje specjalistyczne i profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, wynajmu, dzierżawy, oraz wyceny nieruchomości, a także pośrednictwa finansowego kredyty i pożyczki hipoteczne, oraz doradztwa i opinii z zakresu rynku nieruchomości . Działamy na terenie Krakowa, Nowego Targu, Zakopanego, Białki oraz Bukowiny Tatrzańskiej. Nasi pracownicy to agenci posiadający wieloletnie doświadczenie, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje, co gwarantuje Państwu rzetelną i kompetentną obsługę. Sprzedającym i Kupującym zapewniamy obsługę w pełnym zakresie, profesjonalne porady, wycenę oraz współpracę przy transakcjach z renomowanymi kancelariami notarialnymi, co daje Państwu absolutne bezpieczeństwo pod względem prawnym. Wszystkie porady naszych pracowników związane z obrotem nieruchomościami , także te dotyczące obsługi kredytowej jak również aranżacji wnętrz są bezpłatne , zaś na naszych klientów czekają duże zniżki przy remoncie lub wykończeniu nieruchomości. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie zapewniając najwyższy profesjonalizm i opiekę najlepszych fachowców. Biuro CKN jest członkiem MSPON, Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników W Obrocie Nieruchomościami. Serdecznie zapraszamy do współpracy i bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

142

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia CKN Nieruchomości Kinga Chwiejczak

Filtruj

64 zł/m²61,22 m² 3 900 zł

Weronika Klich

Weronika Klich

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podgórze - ul. Kalwaryjska - okolica ronda matecznego - lokal - parter - witryna. Do zaoferowania mamy lokal usługowy położony na parterze kameralnego...

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36,50 m² 10 137 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,54 m zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Parkowej, usytuowane na 3. piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

Weronika Klich

Weronika Klich

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł144 m² 6 243 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową i unikatową nieruchomość w doskonałej lokalizacji, w centrum Tarnowa....

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,50 m² 10 113 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Westerplatte usytuowane na 3. piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44 m² 8 636 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w ścisłym centrum Tarnowa. Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł36,30 m² 9 890 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie - 36,3m2! Tarnów Komfortowe 2 pokoje po generalnym remoncie Tarnów 36,3 m + duża piwnica ok. 15 m | gotowe do...

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł95 m² 5 989 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże mieszkanie w Tarnowie. Mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²2 520 m² 68 544 zł

Weronika Klich

Weronika Klich

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala magazynowa Z biurem - rybitwy ! nowa - dostęp 24h/doba! Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Krakowie - okolica giełdy rolno...

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł105 m² 8 810 zł/m²

Katarzyna Glodt

Katarzyna Glodt

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję w Mnikowie. Dom wykończony pod klucz! Tylko 8,5 km do granicy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł64 m² 10 297 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 64 m | Duży balkon | Garaż podziemny! Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na V piętrze nowoczesnego...

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,81 m² 8 015 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | Tarnów-Mościce | ul. Kasztanowa | 34,81 m Na sprzedaż jasne, ciche i funkcjonalne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²251 m² 7 950 zł

Weronika Klich

Weronika Klich

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Stare miasto - ul. Garbarska - 251 m2 Do zaaferowania mamy lokal o powierzchni 251 m2 zlokalizowany na parterze zadbanej kamienicy, budynek oficyny....

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52 m² 6 346 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 52 m, położone na...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł62 m² 7 565 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, tarnów 62 m2! Do zaoferowania mamy przestronne, funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o pow. 62...

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł48 m² 7 188 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m,...

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²880 m² 48 400 zł

Weronika Klich

Weronika Klich

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - zabłocie! do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa/ produkcyjna/ usługowa/ gastronomiczna/ W stylowym budynku/ parking. Powierzchnia lokalu...

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł96 m² 52 zł/m²

Katarzyna Glodt

Katarzyna Glodt

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal z przeznaczeniem pod biuro , kancelarię notarialną, gabinet , centrum szkoleniowe itp. Świetna , prestiżowa...

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52,20 m² 6 130 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nowa oferta ścisłe centrum miasta! 2 pokoje | 52,20 m | Centrum Tarnów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,20 m, położone...

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²51 m² 4 080 zł

Weronika Klich

Weronika Klich

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy - 51 m2 - wieliczka - nowoczesny biurowiec! Do zaoferowania mamy lokal usługowy o powierzchni 51 m, usytuowany na 1. piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,90 m² 5 872 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie w Tarnowie. Mieszkanie do remontu Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47,87 m² 8 774 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | Tarnów | ul. Krogulskiego | 47,87 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł38,70 m² 7 106 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Centrum Krakowskich Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2 pokojowego. Mieszkanie do remontu....

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł54,03 m² 16 565 zł/m²

Weronika Klich

Weronika Klich

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Super oferta - kraków - ul. Murarska - 54 m2 - 3 pokoje - jasna kuchnia - balkon! Do zaoferowania mamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54 m2...

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł107 m² 6 355 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż- dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, koszyce Małe! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Dom...

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł110 m² 6 545 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego. Nieruchomość o powierzchni 110 m, położona na zadbanej, 6-arowej...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł116,50 m² 5 923 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Nowoczesny dom z ogrodem | Koszyce Małe k. Tarnowa Nowe osiedle w Koszycach Małych to miejsce stworzone dla osób, które cenią komfort,...

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł117 m² 11 017 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje: wyjątkowy dom wolnostojący w Tarnowie. Działka o powierzchni około 500 m. Dom o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł190 m² 3 868 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 130 m Tarnów, krzyż / Brzozówka Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m,...

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł93 m² 11 817 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej. Dom o powierzchni 93 m, składa się z: - salonu -...

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł128 m² 5 852 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 128m2 Tarnów! Do zaoferowania mamy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 128m2 w Tarnowie, położony na...

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł116,50 m² 6 223 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł110 m² 6 545 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł140 m² 10 636 zł/m²

Lucyna Witaszek-Smekal

Lucyna Witaszek-Smekal

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący na ładnie zagospodarowanej działacie w Tarnowie, 10 minut pieszo do centrum....

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

Kinga Chwiejczak

Kinga Chwiejczak

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie o pow. 40m mieszczące się przy ul. Litewskiej tuż przy Wrocławskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4...

Szczegóły ogłoszenia

2 982 000 zł852 m² 3 500 zł/m²

Weronika Klich

Weronika Klich

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Bukowina tatrzańska widokowa działka prawomocne pozwolenie na budowę 30 apartamentów - 852 M2! Do zaoferowania mamy widokową działkę o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,67 m² 16 006 zł/m²

Weronika Klich

Weronika Klich

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kraków -bieńczyce -kraków - nowa huta - os. Strusia - 3 pokoje - balkon - po remoncie! Do zaoferowania mamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 43,67...

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł21,18 m² 24 504 zł/m²

Kinga Chwiejczak

Kinga Chwiejczak

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Podana cena jest jest brutto zawiera vat 23% ( fv) Do sprzedaży oferujemy piękny apartament w stylowym budynku w Bukowinie Tatrzańskiej. Apartament...

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł66 m² 9 848 zł/m²

Weronika Klich

Weronika Klich

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Michałowice - nowa inwestycja - 66 m2 + 27 m2 strych - ogród - 2 miejsca postojowe oferta bez prowizji od kupującego! Do zaoferowania mamy mieszkania...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij